Jump to content
Sign in to follow this  
xPikaYT

AM O PROBLEMA

Recommended Posts

Hai salut tuturor... Am o problema joc de ceva timp dar nustiu cum sa ma conectez diferti playerii mi-au spus sa apas pe m sau sa scriu pe say /reg am apasat am scris si imi apre INREGISTRARE , CONT SI PAROLA . 

Am dat pe fiecare dintre ele si nu se intampla nimic cand dau pe inregistrare dispare scrisu si apare din nou si dureaza max 2secunde cum am dat apare din nou si la parola la fel ..

Am 12 KEY si nustiu cum sa le folosesc sa imi iau skinurii va rog ajutatima datimi un video sau cv...

[DA AM UITAT SA PRECIEZ AM BAGAT EU CATEVA SKINURII DE PA GAMEBANANA PE CS 1.6 ] 

ARE VREO PROBLEMA ???

ASTEPT UN RASPUNS CAT MAI REPEDE SI CU SLOTU CUM RAMANE CA AM FACUT CERERE AM FOST APROBAT AM DAT NICK SI PASS SI INCA NU AM SLOTU ... 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

GameLive /:love ,creat din extorsiunea produsă de transformarea unei anumite Coalitii /angrydevil ,care a dus la împărțirea fragmentată. Gamelive e tărâmul online de împușcat /:smirk, adecvat spiritului de gamer /:v ,în proporții scăzute sau ridicate, depinde de fiecare în felul său cum osclizează, prezent într-un cadru și o formă, unică, neplagiată și originală din fiecare punct de vedere, rulând sub o formă de prezentare [pH] />:). Luând amploare, ca urmare GameLive /:arrowheart

Stats

100x31.gif Statistici T5

/clap Donatii realizate : /:v 

• /:smirk Taha : 1000 €
  • CIP : 50€
  • REBOOK : 50€

Facebook

Parteneriate Gamelive

comunitate cs WwW.4en3rgY.FOruMZ.Ro WarGods"/ Devilz"/ Un-Glont.Ro Comunitatea Counter-Strike STEAM ON

NE REZERVAM DREPTUL DE A NE SELECTA PARTENERII IN TIMP DE 48 ORE.

CafeSuite - professional internet cafe management software