Jump to content
Sign in to follow this  
Gruia123

Cerere Grad by [Gruia]

Recommended Posts

Nickname:Gruia
Prenume:Calin
Vârsta Reală:15
Data Nasterii:2003 
Număr de Posturi:1
Vechime în comunitatea GameLive Romania:3 Saptamani
Experienţă moderare:Expusa
Cunoştinţe (Photoshop, HTML, PHP, Scripting):Destule
O scurtă descriere despre dvs.:Eu sunt un Baiet Curajos,In care imi place sa ajut unii copii lipsiti de cunostinte,am 15 ani,inaltime 1,75.
Motivul pentru care doriţi grad:Motivul pentru care vreau grad este ca Vreau sa ajut comunitate-a!
Cu ce consideraţi că puteţi îmbunătăţi categoriile pe care urmează să le moderaţi:Singer cu multe altele dar nu imi vin in minte acum...Dar multe.
Alte precizări (opţional): Multumesc pentru atentia depusa ! 

Salut,

Prima data sa iti faci o prezentare, mai posteaza niste topicuri sa vedem cum lucrezi

• Thanks 1

Acum 5 ore, Andrei a spus:

Salut,

Prima data sa iti faci o prezentare, mai posteaza niste topicuri sa vedem cum lucrezi

Ex de topicuri ? :d

fa-ti o prezentare si ne spui pe urma ce sti face si dupa vedem ce grad iti dam . 

t/c 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

GameLive /:love ,creat din extorsiunea produsă de transformarea unei anumite Coalitii /angrydevil ,care a dus la împărțirea fragmentată. Gamelive e tărâmul online de împușcat /:smirk, adecvat spiritului de gamer /:v ,în proporții scăzute sau ridicate, depinde de fiecare în felul său cum osclizează, prezent într-un cadru și o formă, unică, neplagiată și originală din fiecare punct de vedere, rulând sub o formă de prezentare [pH] />:). Luând amploare, ca urmare GameLive /:arrowheart

Stats

100x31.gif Statistici T5

/clap Donatii realizate : /:v 

• /:smirk Taha : 1000 €
  • CIP : 50€
  • REBOOK : 50€

Follow us

Facebook

Parteneriate Gamelive

comunitate cs WwW.4en3rgY.FOruMZ.Ro WarGods"/ Devilz"/ Un-Glont.Ro

NE REZERVAM DREPTUL DE A NE SELECTA PARTENERII IN TIMP DE 48 ORE.